نخستین مسابقه‌ی کودک و نوجوان پایان یافت

هفته‌ی گذشته نخستین مسابقه‌ی بزرگ کودک و نوجوان با نظارت اداره‌ی دعوت جنوب، پایان یافت و امشب اسامی برندگان آن، اعلام می‌گردد.

به گزارش تارنمای اداره‌ی دعوت جنوب، برندگان مرحله‌ی ۳۰ قسمتی مسابقه‌ی بزرگ کودک و نوجوان با موضوع «داستان‌های انسان در قرآن»، روز شنبه مورخ ۲۶ مِهر ۱۳۹۹ روی پایگاه اطلاع‌رسانی این اداره، اعلام می‌گردد.

گفتنی است محتوای آزمون نخستین مسابقه‌ی بزرگ کودک و نوجوان، شامل ۳۰ قسمت مُجزّا از کارتون «داستان‌های انسان در قرآن» بوده که آزمون به دو صورت تک‌قسمتی و سی‌قسمتی(جامع) طی ۲ ماه اخیر در متجمع‌های دینی جنوب کشور برگزار گردید. این مسابقه به تفکیک ۱۱ مجتمع‌ دینی واقع در استان‌های بوشهر، فارس و هرمزگان برگزار گردید و با همین تفکیک، جوایزی به برندگان آن اهدا خواهد شد.

مجتمع‌های دینی فعّال در این مسابقه عبارت از «مجتمع دینی اوز»، «مجتمع دینی خنج»، «مجتمع دینی گله‌دار»، «مجتمع‌ دینی بستک»، «مجتمع دینی بندر عباس»، «مجتمع دینی بندر خمیر»، «مجتمع دینی بندر لنگه»، «مجتمع دینی پارسیان»، «مجتمع دینی سیریک»، «مجتمع دینی رویدر» و «مجتمع دینی کنگان» بودند.

 اداره دعوت شورای عالی مدارس دینی اهل‌سنت و جماعت جنوب، ضمن تقدیر از همه‌ی عوامل اجرایی مسابقه و شرکت‌کنندگان و خانواده‌های حامی آن‌ها در این مسابقه، استقبال مخاطبان از چنین برنامه‌هایی را مایه‌ی مسرّت دانست و بر ضرورتِ استفاده‌ی حداکثری از ظرفیت‌های بالقوّه‌ی جنوب در جهت تولید و برگزاری برنامه‌های مشابه طی ماه‌های آتی، تأکید می نماید.

کارتون‌ «داستان‌های انسان در قرآن» در شبکه‌های اجتماعی تحت نظر اداره‌ی دعوت جنوب آرشیو گردیده و خانواده‌های گرامی و مربیان ارجمند می‌توانند به منظور بازپخش و استفاده از آن‌ها برای فرزندان خود، به صفحه‌ی اداره‌ی دعوت جنوب در شبکه‌هایی نظیر آپارات و تلگرام مراجعه نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

X